Patrick Swayze nadal walczy z rakiem !

ImagePisaliśmy już o tym, że Patrick Swayze walczy z rakiem.


Aktor głównie znany z filmów Dirty Dancing, choruje na raka. Już przez chwilę wydawało się , że wygrał z nim ale niestety nastąpił nawrót choroby i przerzuty. Patrick opowiedział jakie przechodzi katusze związane z choroba.

Możecie być pewni, że przechodzę przez piekło – mówi aktor w najnowszym wywiadzie. A ja i tak dopiero przeszedłem jego mały fragment. To dopiero początek mojej drogi i bardzo się boję. Dzieje się tyle rzeczy i tak, jestem przerażony. Tak, jestem zły. Tak, pytam siebie: "Dlaczego to właśnie ja?" Tak, dokładnie przez to przechodzę.

O chorobie dowiedział się rok temu w Sylwestra: Chciałem napić się szampana i gdy wziąłem łyk, poczułem przeszywający ból, jakby ktoś wlewał mi kwas wprost na otwartą ranę. Wkrótce usłyszał diagnozę: rak układu pokarmowego.
W mgnieniu oka schudłem ponad 20 kilogramów. Kiedy stajesz przed lustrem i widzisz jak nagle drastycznie się zmieniłeś, gdy widzisz chudą twarz i żółte oczy, wiesz, że naprawdę jest z tobą źle.

Mimo tak ciężkiego stanu, Swayze nie zrezygnował z pracy. Aktualnie występuje w telewizyjnym show The Beast, mimo że zmaga się z niewyobrażalnym cierpieniem. Nagrania do programu trwają od 5 miesięcy, a do tej pory Patrick opuścił zaledwie jeden dzień na planie.
Rak trzustki to najgorszy rodzaj raka, który jest bardzo odporny na leki. Ale dzięki chęci życia i swojej determinacji Patrick już dostał kilka miesięcy więcej życia. Oby tak dalej, trzymamy kciuki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.