Patrick Swayze nadal walczy z chorobą

ImagePatrick Swayze wbrew plotkom jakie krążą o nim nadal walczy z rakiem.


Kilka dni temu National Enquirer opublikował artykuł, w którym napisano, że Patrick Swayze umrze za kilka dni. Artykuł bardzo zdenerwował aktora i zaraz wydał oświadczenie.

To okropne, że brukowce publikują tak negatywne artykuły o mnie i moim zdrowiu, kiedy w moim życiu zdarzają się same dobre rzeczy
– można przeczytać w oświadczeniu. Zacząłem kolejną serię chemioterapii i zaskakująco dobrze na nią reaguję. Nie zamierzam rezygnować z życia. Zamierzam nadal grać, cieszyć się rodziną i dobrze bawić.

Moment załamania i braku nadziei mam już za sobą – dodaje. Cieszę się, że najnowsze osiągnięcia medycyny ponownie pozwoliły mi wierzyć, że wywinę się śmierci jeszcze przez kilka miesięcy dłużej. Nadal pracuję nad moją książką. Mogę wam zdradzić, że wiele radości w moje życie wprowadził nasz nowy szczeniak. Jest niezwykły.

56 letni aktor obecnie przebywa z żoną w Los Angeles i paparazzi spotkali go w chwili, gdy kupował nowy samochód. Jak sam powiedział, jego choroba spowodowana jest najprawdopodobniej przez palenie papierosów, ale nałogu niestety nie rzuca. 

Wychudzony Patrick już nosi perukę a jeden z fanów powiedział :

To jest na prawdę tragiczne zobaczyć go teraz. Jest bardzo wychodzony, same kości i skóra i wygląda bardzo źle.

Patrick właśnie zakończył zdjęcia do serialu The Beast, w którym gra agenta FBI. Aktor ma nadzieję, że będzie długo żył, gdyż wspomina o grze w drugiej serii tasiemca.

Jeszcze kilka tygodni Patrick wyglądał tak

Dziś wygląda tak

The Sun

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.