, ,  

Paris pokazuje Nickowi tyłek …

ImageKilka dni temu pisaliśmy, że zostanie napisana książka o Paris Hilton, o prawdziwej dziedziczce.


ImageZostało nakręconych kilka seks kaset przez sama Hilton, które wpadły w ręce Marka Ebnera.  Jak wynika z krótkich fragmentów książki, które trafiły do sieci , zapis seksu oralnego w wykonaniu Jasona Shaw to tylko krótki fragment materiału. Reszta jest jednak podobnie szokująca.

Książka będzie liczyła 300 stron i na prawdę wszystkich zaskoczy. Oto mały fragment, tego co będziemy mogli przeczytać.

Film rozpoczyna się, gdy Nick Carter otwiera torbę podróżną, w której jest pełno marihuany – pisze autor. Udało im się przemycić zioło do Meksyku. Robi ogromnego skręta, po czym go zapala. Wypalają go we dwójkę, po czym Paris pokazuje Nickowi tyłek z wytatuowanym na nim jego imieniem.

Następny fragment po prostu dech zapiera : Na jednej z imprez Paris i Brandon Davis zostają zaczepieni przez dwóch Afroamerykanów, którzy zapraszają ich na imprezę piosenkarki Eve. Kiedy faceci już odchodzą Davis komentuje "popie***leni idioci". Paris dodaje "brudne czarnuchy", po czym oboje zaczynają się śmiać i wchodzą do samochodu
.

Książka w sklepach pojawi się już 3 lutego. Myślimy, że dowiemy się jeszcze bardziej przerażających informacji o Paris, w końcu poznamy ją prawdziwą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.