, ,  

Paris pogoniła Douga, wzięła się za Ronaldo! (video)

ImageByły zaręczyny, miał być ślub , nie ma nic! Tak ma Doug Reinhardt, który obiecał sobie i wszystkim , że usidli w końcu Paris Hilton.


Już przez chwilę wierzyliśmy, że znalazł się taki co posadzi na czterech literach rozrywkową Paris Hilton, ale wszelkie nadzieje poszły w las.

Pewnego dni ad o południa były już facet Paris Hilton w udzielanym wywiadzie mówił, jak bardzo się kochają i są sobie przeznaczeni, a wieczorem już miał wystawione walizki. Wiele godzin chodził po d domem dziedziczki aż ta się wkurzyła wezwała policję i musiał facet sobie odpuścić. Tak więc Doug ma całkowity zakaz wchodzenia na jej posesję.

Hiltonówna długo nie czekała i już wyrwała kolejnego znanego mężczyznę. Jest nim Cristiano Ronaldo. Tak tak moi drodzy to ten sam z syndromem małego ptaszka. Ronaldo sam mówi o sobie, że zbyt małego penisa, jak więc dogodzi doświadczonego w tych sprawach Hilton?

Paparazzi byli świadkami imprezowania Paris. – Cały wieczór się całowali. Jego stolik obsługiwały chyba wszystkie kelnerki w lokalu, tyle poszło alkoholu, a wydał chyba z 20 tys. dolarów na szampana i drinki – opowiada jeden z obserwatorów.


Popatrzcie co się działo.

{youtube}0e1a9797meM{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.