,  

Paris pobiła swojego faceta!

 Ile razy się już rozchodzili i schodzili? Tego chyba nikt nie zliczy. Paris Hilton i jej facet Doug Reinhardt znowu się kłócą .


Kłócili się już wiele razy. Każdą kłótnię muszą wysłuchiwać sąsiedzi lub osoby z otoczenia. Dwa dni temu sytuacja znowu się powtórzyła.

Paris i Doug pojawili się na imprezie, która promowała nową linię urządzeń do układania włosów sygnowanych imieniem dziedziczki. Przed kamerami zachowywali się wzorowo. Zupełnie inaczej wyglądał ich powrót do domu.

Nad ranem sąsiedzi znowu wezwali policję do domu Hiltonówny. Mówili, że było tak głośno , że bali się rękoczynów między kochankami. Cała awantura miała miejsce na podjeździe. Paris wysiadła z samochodu, on zaczął odjeżdżać. Paris się wściekła, głośno krzyczała żeby Doug nie ważył się od niej odchodzić . W końcu Doug się zatrzymał, wysiadł z samochodu, zaczęła się szarpanina pomiędzy kochankami. Po chwili weszli do domu.

Po paru minutach zjawiła się policja. Na tę chwilę skończyło się na pouczeniu i rozmowie. Ona się do niego tuliła on ją obejmował. Wydawało by sie, że są szczęśliwi. Może takie sytuacje cih podniecają?
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.