Pamela Anderson kończy 40 lat

  Mega gwiazda show biznesu, najsłynniejsza blondynka amerykańskiej popkultury, uważana za jeden z największych symboli seksu lat 90., dzisiaj – 1 lipca obchodzi swoje 40 urodziny. Popularna Pami nie ma najmniejszego problemu z akceptowaniem swojego wieku i z uśmiechem zapewnia, że wciąż czuje się niezwykle młodo. Twierdzi, że dla niej 40 to kolejne 20. Pamela Anderson obchodzenie swoich urodzin rozpoczęła bardzo wcześnie bo już 12 czerwca w wegetariańskiej restauracji "Sublime" na Florydzie. Towarzyszyli jej przyjaciele z organizacji PETA.

   Aktorka urodziła się w Kanadzie, dokładnie w dniu stuletniej rocznicy powstania państwa. Jej rodzice zostali za to uhonorowani państwowym odznaczeniem. Gwiazda za sprawą swojego barwnego życia prywatnego od lat skupia na sobie niesłychaną uwagę mediów. Doniesienia o jej związkach ciągle pojawiały się na pierwszych stronach najbardziej poczytnych gazet świata. Pierwszym mężem Pameli został rockman Tommy Lee – perkusista Motley Crue. Głośna para ma w swoim dorobku dwójkę dzieci: 9-letniego Brendona i 8-letniego Dylana. Pełne burzliwych zwrotów małżeństwo Pameli z Tommym zakończyło się rozwodem 2 miesiące po urodzeniu Dylana. Tommy Lee został oskarżony o pobicie swojej żony i na pół roku trafił za kratki. Warto wspomnieć, że z domu Pameli i Tommy'ego ktoś ukradł prywatną taśmę wideo z zapisem ich wyczynów seksualnych. Materiał ten został udostępniony wszystkim i opublikowany w internecie. Pamela Anderson nie zwlekając pozwała do sądu firmę, która zajmowała się rozprowadzaniem ich nagranie.

    Słynna blondynka ponownie została żoną i związała się z Kid Rockiem. lub Pami i Kida był bardzo huczny i odbył się w sierpniu 2006, na ekskluzywnym jachcie przy wybrzeżach St. Tropez we Francji. Pomimo, kilku ceremonii ślubnych małżeństwo  z Rockiem przerwało tylko dwa miesiące.

   Za sprawą swojego, niezwykle atrakcyjnego ciała, Pamela Anderson gościła na okładce słynnego Playboya aż 12 razy. Do dzisiaj ta sztuka nie udało się żadnej innej dziewczynie Playboya. Mega sławę przyniosła Pameli rola w popularnym serialu "Słoneczny patrol". Wielki, kształtny biust Pameli Anderson oraz implanty silikonowe stały się już synonimami. Aktorka przyznaje się do wielu operacji upiększania piersi, tłumacząc, że bez tego "nie czułaby się sobą". Pamela lubi udzielać wywiadów i opowiadać o swoim barwnym życiu prywatnym. W 2005 roku, próbowała nawet swoich sił jako pisarka, wydając książkę "Star Struck A Novel". Pami znana jest nie tylko z seriali, ale także z produkcji pełnometrażowych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.