Ostatnie notki Michaela Jacksona

ImageUjawniono ostatnie zapiski jakie zrobił przed śmiercią Michael Jackson.


Michael Jackson na samoprzylepnych małych karteczkach na dzień przed śmiercią notował sobie ważne dla siebie kwestie. I chociaż nikt nie rozumie tych zapisków, na pewno będą one cenne. Wszystkie karteczki były poprzylepiane na lustrze w łazience króla pop.

Te notatki pokazują, że Michael był do końca pozytywnie nastawiony do londyńskich koncertów, ale też i bałagan, jaki miał w umyśle, gdy walczył, aby utrzymać to wszystko do końca – powiedział jeden z przyjaciół tragicznie zmarłego gwiazdora.

Na jednej z notek czytamy: Jestem bardzo wdzięczny, że jestem magnesem dla cudów , bliscy piosenkarza twierdzą, że w ten sposób Michael szukał pomocy by wyjść z uzależnień. Zwrotu magnes dla cudów używają w terapii alkoholicy, by podnieść swoją samoocenę. Frazę tę stworzyła dr Joan Hangarter. Zapewnia ona, że im częściej ktoś sobie mówi te słowa, tym większe ma szanse na wyleczenie.

Inne zapiski : Miłość, nigdy więcej przemocy!. Na karteczce znajduje się też dopisek: Pamiętaj o obietnicy pięknego jutra.

W łazience znaleziono też wizytówkę doktora Tohme Tohme, menedżera Michaela Jacksona. Kartka miała przypomnieć numer telefonu. Tohme gdy sie dowiedział o tej kwestii, był zdziwiony, przeż Michael miał jego numer w swoim telefonie.

Więc po co mu była potrzebna wizytówka? To niepokojące, że musiał zapisywać sobie przypomnienia o rzeczach tak oczywistych jak te, kiedy przygotowywał się do trasy koncertowej – mówi. – Leki, które zażywał, miały oczywiście ogromny wpływ na jego umysł i pamięć – dodaje.

Kolejny  zapisek: Do We Are The World in show, odnosi się do tytułu piosenki nagranej wraz z Lionelem Ritchie w roku 1985. Wzywała ona do pomocy i działań charytatywnych.

Jeszcze inne notki : Zadzwoń do Tempertona. Rod Temperton jest 62-letnim przyjacielem Michaela Jacksona i współautorem jego największych hitów, np. Thriller i Rock With You.

Nieźle był pokręcony od leków Michael.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.