Opublikowano zdjęcia zmarłego Carradine!

ImageW jaki sposób zginął na prawdę znany amerykański aktor nikt jeszcze nie wie, ale policja ujawniła zdjęcia z miejsca zdarzenia.


W sobotę zdjęcie zamieścił jeden z tajlandzkich tabloidów Thai Rath.  Spekulowano, że śmierć Davida nastąpiła poprzez zabójstwo czy też w trakcie uprawiania seksu, ale zdjęcie pokazuje zupełnie inaczej.

Szyja Davida Carradine'a, obwiązana sznurem, nie jest zabezpieczona żadnym materiałem, który miałby zapobiec ewentualnym otarciom. A podczas praktyk erotycznych stosuje się takie zabezpieczenia. Na dodatek podduszana osoba, która ma osiągnąć satysfakcję seksualną, musi mieć się o co oprzeć, aby móc złapać oddech. A na fotografii nie ma śladu krzesła.– twierdzą fachowcy.

Największe podejrzenia wzbudził jednak fakt, że ręce Davida Carradine'a były związane za jego plecami. A więc należałoby wykluczyć również samobójstwo – czytamy dalej.

Właściciel hotelu nie chce udostępnić nagrań z monitoringu, twierdzi, że w całe to zdarzenie zamieszana jest tamtejsza mafia. Rodzina Carradine’a zapowiedziała, że pozwie każdą amerykańską gazetę, która za przykładem Thai Rath, odważy się opublikować zdjęcie.

My nie jesteśmy amerykańską prasą i pokażemy Wam zdjęcie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.