Ona będzie na niego czekała!

ImageKsiążę William woli helikopter od narzeczonej Kate Middleton.


Kate jest z Williamem już od sześciu lat i jeszcze nie dostała pierścionka zaręczynowego od niego. Książe raz jest z Kate raz odchodzi i znowu wraca. Podobno też zdradza Kate z innymi dziewczynami. Ona jest tak zakochana, że jest z nim nadal i wybacza błędy. Brytyjczycy nie rozumieją jej zachowania. William ostatnie trzy lata spędził na szkoleniach wojskowych i widywał się z nią bardzo rzadko. Książę nie ma zamiaru tego zmienić. Tak bardzo pokochał latanie helikopterem, że postanowił najbliższe 7 lat spędzić w lotnictwie! William oświadczył to Kate w ostatni weekend w szkockiej posiadłości Królowej Elżbiety.
Początkowo Kate była bardzo zaniepokojona, ale William zapewnił ją, że ona jest dla niego bardzo ważną osobą i ich związek będzie nadal bardzo silny – zdradziła The Daily Mail bliska znajoma pary.

Już niedługo Książę rozpocznie 18-miesięczny program treningowy, który uniemożliwi mu częste spotkania z Kate. Książę ma teraz 26 lat. Szkolenie skończy w wieku lat 33. Tyle samo będzie miała wtedy Kate. Middleton tak bardzo marzy o tym, żeby zostać członkinią rodziny Królewskiej, że pewnie poczeka te siedem lat.
Tylko czy księciu się ona nie odwidzi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.