Okradli Lohan!

ImageZ soboty na niedzielę zorganizowana grupa złodziei włamała się do domu Lohan.


Złodzieje fachowo przeszukali dom Lohan, zabrali to co najcenniejsze i zniknęli. Całe wydarzenie zarejestrowała kamera przemysłowa, jednak nie było widać twarzy sprawców. Gdy Lindsay wróciła o trzeciej nad ranem do domu, była w szoku. Zastała niezły bajzel.

Rodzicie Lindsay mieli okazję by się wypromować w mediach. Udzielili wywiadu, w którym pokazali jak bardzo sie martwią o swoją córeczkę.

Sejf był dosłownie wyrwany ze ściany – powiedziała Dina. Drzwi zostały wyciągnięte z zawiasów, a wszystkie klamki odkręcono. Zniknęły wszystkie torebki, buty i cała biżuteria. Lindsay jest zdruzgotana.

Pierwsza próba włamania maja miejsce w maju tego roku. Jednak wtedy złodziei wystraszył alarm. Tym razem mechanizm zawiódł. Ojciec aktorki twierdzi, że włamania mogli dokonać znajomi jego córki.

Jej współpracownicy ponoć zapomnieli włączyć alarmu – powiedział Michael zebranym paparazzi. Ktoś dobrze wiedział, że nie ma jej akurat w domu i można się do niego spokojnie włamać.

No cóż, ile straciła Lohan? Nie wiele w końcu okradli złodziejkę. Nadrobi swoje zdobycze, kiedy znowu znajdzie się gdzieś na sesji zdjęciowej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.