,  

Ojciec Rihanny zabrał głos w sprawie

 Kiedy Rihannę ciężko pobił Chris Brown, jej ojciec nie mógł uwierzyć w to co się stało.


Ronald Fenty było zszokowany, że Brown mógł się tak daleko posunąć.

Nie wierzyłem, nie chciałem w to uwierzyć! Widziałem ich ostatni raz razem w lipcu. Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Nie wiem, co poszło nie tak – mówi Fenty. Znam swoją córkę, choć pewnie rodzicom Chrisa też wydaje się, że znają swoje dziecko i nigdy nie spodziewaliby się, że ich syn posunie się do tego by pobić swoją dziewczynę.

Ma kilka sińców, być może będą i blizny, ale wyjdzie z tego – opisuje obrażenia swojej córki. Mam taką nadzieję. Przyjdzie czas, że zacznie mówić o tym, co ją spotkało i mam nadzieję, że wystąpi w imieniu wszystkich skrzywdzonych kobiet na świecie.

Ronald Fenty powiedział, że obecnie jego córka odpoczywa w domu i spędza czas ze swoimi przyjaciółkami. Zapytany przez magazyn People, jaką radę dał córce, powiedział: Nie daję jej rad, jest dorosła i nie mogę jej mówić, co ma robić. Ale gdyby spytała, co zrobiłbym na jej miejscu, odpowiedziałbym, że próbowałbym o tym zapomnieć.

Pewnych zdarzeń niestety nie da się zapomnieć, ale na pewno nie powinna więcej się ze swoim oprawcą spotykać. A co do ojca, wspaniały człowiek, Rihanna może na niego liczyć. Gdyby Brown wszedł jemu w drogę pewnie działo by się oj działo. Raper ma szczęście, że Fenty nie jest porywczy i tak wyrozumiały. Inny ojciec na pewno by mu nie odpuścił.

Sama Rihanna powiedziała, że nie wybaczy Chrisowi tego co jej zrobił, niech go widzieć na oczy, jedynie w sądzie.

Brown po prostu jest już skończony

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.