Ojciec nie był na jej pogrzebie

ImageDwa dni temu odbył się pogrzeb Brittany Murphy. Jednak na pogrzebie zabrakło jej ojca Angelo Bertolottiego.


Na pogrzebie aktorki zjawili się znajomi i najbliżsi przyjaciele, ojca jednak nie było. Zapytany dlaczego nie przyszedł na pogrzeb córki, odpowiedział, że nie chciał patrzeć na ciało córki.

Byłem zszokowany jej śmiercią. Nie mogę uwierzyć, że to prawda. Próbuję sobie teraz to wszystko poukładać. To mnie bardzo zasmuciło – powiedział ojciec aktorki.

Jeżeli chciałbym pójść na jej pogrzeb, poszedłbym, ale nie chciałem oglądać jej w takim stanie. Ona była dla mnie taka nieskazitelna. Była małym, jasnym dzieckiem. Mam same dobre wspomnienia z nią związane. Ona jest teraz wspomnieniem.

Bertolotti nie widział swojej córki od ponad roku, nie poznał też zięcia swojego. I jest pewien, że Brittany na pewno nie umarła przez narkotyki czy leki.

Miała małe problemy, ale nie traktowałbym tego serio. Jej mama Sharon nigdy mi o tym nic nie mówiła. Nigdy nie powiedziała mi, że bierze narkotyki, jak pisali w brukowcach.

Aktorka mogła mieć problemy z sercem ale nie należy łączyć tych dolegliwości z narkotykami czy lekami. Jednak mało prawdopodobne by w wieku 32 lat umrzeć na serce bez tych uzależnień.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.