,  

Ojciec Lohan chce ją ubezwłasnowolnić

ImageWszyscy znamy historię Britney Spears i jej ojca Jamiego, który odebrał piosenkarce samodzielność.


Jamie Spears jest krytykowany przez wszystkich za to, że odebrał wolność swojej córce. Za to, że to on decyduje, gdzie Brit ma wystąpić co śpiewać , z kim ma spotykać. Ale jest jedna osoba, która popiera takie działanie wobec swoich dzieci. Tą osobą jest Michale Lohan, ojciec Lindsay, który chce zrobić podobnie ze swoją córką.

Samantha wykorzystuje moją córkę dla zdobycia rozgłosu – powiedział Lohan dziennikarzom. Wszędzie ją za sobą ciągnie . Gdziekolwiek się nie pojawią, zawsze wybucha skandal. Od kiedy Lindsay opuściła odwyk, gdzie wszystko sobie uporządkowała, Ronson zjawiła się w jej życiu i znowu miesza i ją manipuluje.

Ojciec Britney postąpił słusznie, gdy ją ubezwłasnowolnił. To pozwoliło jej na pozbieranie się do kupy. Jednak Spears nie miała w swoim życiu Samanthy, która nieustannie ciągnęłaby ją na dno. W końcu wezmę sprawy w swoje ręce i uporządkuję życie córki.

Będzie zatem gorąco i głośno. Miejmy nadzieję, że to nie plotka na rzecz pozyskania sobie czytelników. A propo Lindsay, tej akurat chyba taka opieka tatusia się przyda.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.