, ,  

Ojciec bohaterki Slumdoga, zwolniony z więzienia

ImagePisaliśmy, że ojciec małej bohaterki oscarowego filmu Slumdog, został aresztowany.


Okazuje się, że Rafiq Qureshi po tym jak chciał sprzedać swoją córkę za 300 tysięcy dolarów, początkowo został aresztowany, po czym zwolniono go z aresztu.

Jak podano, policja nie znalazła żadnych dowodów winy Rafiqa. Jedno jest dziwne, News of The World, który jako pierwszy podał informację, teraz odmówił ujawnienia nagrań z transakcji, na których miały być składane oferty. Quershi w swoich policyjnych zeznaniach podkreślał, że rozmawiano z nim w języku angielskim, którego nie bardzo rozumie.

Cała sytuacja wstrząsnęła na tyle światem i producentami amerykańskimi, że założono fundusz i wynajęto pracownika socjalnego, który będzie doglądał najmłodszych. Za pieniądze przekazane przez producentów, mają być zakupione nowe domy dla najmłodszych gwiazd filmowych a prawni opiekunowie będą otrzymywali co miesiąc pieniądze, które mają im starczyć na życie.

Co do historii sprzedaży dziewczynki, całość zdaje się być wymyślona przez gazetę. Takie historyjki jak widać sprzedają się najlepiej. Tylko co z ludźmi, którzy w ten sposób zostają skrzywdzeni.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.