Ogłoszono nominacje do nagród EMMY 2011

Aż 8 nominacji do nagród Emmy zdobyły seriale telewizyjne nadawane na kanałach 13th Street Universal oraz Universal Channel!

Ogłoszono nominacje do najbardziej prestiżowych nagród przemysłu telewizyjnego Emmy.  Jednym ze zdecydowanych liderów jeśli chodzi o ich liczbę jest serial „Żona idealna”, który widzowie będą mogli oglądać na Universal Channel!

Aktorzy serialu „Żona idealna” mogą liczyć na aż 5 statuetek! Nominowani zostali: grająca główną rolę Julianna Margulies w kategorii najlepsza główna rola żeńska w serialu dramatycznym, w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym mogą liczyć Josh Charles i Adam Cumming, zaś wśród najlepszych aktorek drugoplanowych w serialu dramatycznym na statuetkę liczyć mogą Archie Panjabi i Christine Barański. Już w sierpniu na kanale Universal widzowie będą mogli przypomnieć sobie perypetie „Żony idealnej” z sezonu pierwszego, natomiast premierowa druga seria serialu już jesienią od 3 października!

5 nominacji dla „Żony idealnej” to nie koniec dobrych wiadomości dla seriali nadawanych na 13th Street i Universal Channel. Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat „Dexter” nominowany został w dwóch najważniejszych kategoriach: najlepszy serial dramatyczny roku, oraz najlepsza główna rola męska w serialu dramatycznym – nominacja oczywiście dla wcielającego się w tytułową postać seryjnego zabójcy; Michaela C. Halla. Premiera piątej serii serialu na kanale 13th Street Universal już 1 września.

Nominacja do najbardziej prestiżowej telewizyjnej nagrody świata, odpowiednika filmowych Oscarów nie ominęła także Eddie Falco grającej główną rolę w serialu „Siostra Jackie”. Aktorka może się okazać najlepszą odtwórczynią głównej roli kobiecej w serialu komediowym. Kanał Universal rozpocznie emisję drugiego sezonu „Siostry Jackie” już 2 września.

O tym kto zwycięży, przekonamy się 18 września podczas 63. gali rozdania nagród Emmy w Los Angeles.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.