Oficjalny raport w sprawie śmierci Michaela Jacksona!

ImageJest oficjalny raport w sprawie śmierci Michaela Jacksona. To Profol go zabił.


Lekarz który przeprowadzał badania toksykologiczne, potwierdził w swoim wydanym oficjalnym raporcie, że to właśnie Profol był przyczyną śmierci Michaela Jacksona.

Lekarz Conrad Murray , który podawał specyfik Michaelowi, powiedział,że lek ten podawał piosenkarzowi przez 6 tygodni prze jego śmiercią . Podawał mu dożylnie 50 mg Propofolu każdego wieczoru . Później zobaczył, że Michael zaczął się od niego uzależniać i zmniejszył o połowę dawkę mieszając ją z innymi lekami by wyciszyć artystę. Dwa dni przed śmiercią kompletnie odstawił Propofol.

Noc przezd śmiercią Michael miał narzekać na brak snu. Murray o 1.30 dał mu valium, o godzinie 2 zastrzyk z lorazepamu, a godzinę później z midazolamu. Przez następne kilka godzin podawał mu kolejne leki, jednak żaden nie dał pożądanego efektu. W końcu o 10.40 lekarz podał Jacksonowi 25mg Propofolu. Po dwóch minutach Michael przestał oddychać.

Lekarzowi będzie postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci Michaela Jackosna. Wydanie nakazau aresztowania to tylko kwestia czasu.

Facet nie będzie miał lekko w więzieniu. mierci Michaela Jacksona nie daruja mu współwięźniowe.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.