,  

O niego już się biją !

 Jesus Luz to obecny kochanek Madonny, o które zaczęły się bić agencje modeli.


Czy ktoś wiedział miesiąc temu kim jest młody brazylijski model Jesus Luz? Chyba nikt o nim nie słyszał. A dziś zaledwie po miesiącu od poznania się z Madonną i przespania się z nią , Jesus ma załatwioną pracę w jednej z najlepszych agencji modeli i modelek na świecie, Ford Models. Podobno agenci najlepszych agencji wręcz się o niego zabijają.

Przyszli do niego ludzie z niemal wszystkich agencji, ale on wybrał agencję Ford. Fotograf i przyjaciel Madonny, Steven Klein porozmawiał z szefową Katie Ford i przekonał ją, że Jesus rzeczywiście jest seksownym chłopakiem i zbiją na nim fortunę – donosi źródło.

W ciągu krótkiego czasu, sytuacja finansowa zmieniła się niesamowicie młodego Brazylijczyka.

Prosił 135 tysięcy dolarów za jeden pokaz. W zeszłym roku wykonał tę samą pracę za 225 dolarów! Mnóstwo klientów kontaktuje się z nim, ale ponieważ on cały czas podnosi swoją stawkę, oni szybko się rozmyślają – kontynuuje informator.


To pierwszy dopiero kochaś, któremu się opłaciło przespać z podstarzałą Madonną, czy polecą na nią następni? W końcu to niezły interes zadowolić gwiazdę, a później zbierać kokosy .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.