Nowy singiel Josefa Hedingera (video)

ImageNie ma już chyba osoby w Polsce, która nie znałaby nazwiska Josef Hedinger, a przynajmniej nie kojarzyła romantycznej ballady Abort being alone.


Ballada ta od ponad czterech miesięcy grana jest w największych radiostacjach w Polsce. Niedługo już długo oczekiwana premiera płyty artysty, tymczasem na antenach radiowych debiutuje właśnie kolejna piosenka Josef pt. Let Me Be Yours.

Let Me Be tours to drugi singiel z płyty amerykańskiego wokalisty, która na półkach ukaże się już na wiosnę. Przypomnijmy, kariera Jozefa zaczęła się od programu You Can Dance, w którym wykorzystano jego chwytającą za serce balladę Abort Being Alone. Zaowocowało to zeszłoroczną wizytą Josefa w Polsce na zaproszenie telewizji TVN, setkami wywiadów, sesjami zdjęciowymi i zainteresowaniem wytwórni płytowych. Piosenka przez kilka miesięcy nie schodziła z list przebojów Radia Zet i Radia Eska, aż cztery razy osiągając w Polsce miejsce pierwsze. Obecnie cały czas grana jest w stacjach radiowych. Po About Being Alone przyszła kolej na premierę kolejnej piosenki Josefa Hedingera. Balladę Let Me Be Yours słuchać można na antenach Radia Zet i Radia Plus, a młody Amerykanin to już gwiazda wielkiego formatu.

Josef Hedinger to 20-latek z Los Angeles, pasjonat muzyki od dziecka. Jest multi – instrumentalistą, sam komponuje i produkuje swoje piosenki. Jest także autorem wszystkich tekstów. Josef rozpoczął naukę śpiewu i gry na pianinie już jako 11–latek, jego muzycznymi idolami byli i są m.in. Stevie Wonder, Alicia Keys, Billie Holiday, czy Usher. Josef specjalizuje się w melodyjnych balladach, uwielbia także eksperymentować, dlatego jego muzyka to jedyna w swoim rodzaju mieszanka soulu, R&B i hip hopu. Josef nad każdą piosenką pracuje kilka a nawet kilkanaście dni, często zmienia koncepcje i eksperymentuje. Jest prawdziwym perfekcjonistą, w połączeniu z rzadko spotykanym talentem, może to zaowocować narodzinami prawdziwej międzynarodowej gwiazdy. Piosenka „About being alone” podbija polskie rozgłośnie radiowe. Utwór znajduje się m.in. na playlistach Radia Zet, Radia Eska i Radia Plus. W 2009 roku do utworu dołączył kolejny singiel „Let Me Be Yours”, obecny na playlistach Radia Plus i Radia Zet.

Informacje podał agent młodego artysty Marek Janota. Z góry dziękujemy.

{youtube}bY3sFuK1ZLU{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.