Nowy Król POP- Kanye West!

ImageKanye West uważa , że jest nowym Królem Pop, poprosił rodzinę Jacksonów o błogosławieństwo!


Nadal trwa żałoba po śmierci Michaela Jacksona. Jego rodzina i fani opłakują ciągle odejście króla pop. Z okazji postanowił skorzystać Kanye West i chce przejąc tytuł po zmarłym piosenkarzu.

Kanye wystąpił w telewizji  gdzie ogłosił , że jest królem i poprosił rodzinę Jacksonów o błogosławieństwo i poparcie.

Każdy szanuje i kocha Michaela, ale sytuacja się zmieniła. To smutne, że Michael nie żyje, ale czas wybrać nowego Króla Popu. Jestem skłonny wziąć na siebie ten ciężar odpowiedzialności. Ludzie mnie szanują i kupują moje płyty. Jestem najlepszy w tej branży – to niezaprzeczalny fakt, dlatego postanowiłem przejąć po Michaelu koronę.


Najpierw był Elvis, potem Michael, czas na Kanyego. Szanuję Jacksona, podziwiałem go, ale on odszedł na zawsze, a ja jestem najlepszym kandydatem na jego miejsce. Jestem nowym Królem Popu!
– powiedział West.

Po takim oświadczeniu West zadzwonił do Jacksonów i przedstawił sytuację, prosząc ich o błogosławieństwo.

A kto to jest Kanye West by się ogłaszać królem pop? Od k iedy tytuł króla przejmuje się w spadku po zmarłym?. Czy znacie choć jedną piosenkę tego gościa?

Może znacie. Ale kiedy Jackson zaczynał występować samodzielnie, każdy jego utwór był hitem i znał go każdy. Westa niestety nie znamy. Mamy nadzieję, że rodzina Jacksonów pogrążona w smutku i żałobie nie kiwnęła palcem w kierunku bezmyśłnego Westa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nowy Król POP- Kanye West!, 6.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.