, ,  

Nowy facet Rihanny

ImageRihanna kilka miesięcy ukrywała się po studiach nagraniowych. Gdy nagrała swoją nowa płytę w końcu wyszła na świat.


Pierwsze co to oblała swoje nowe dzieło w londyńskim klubie. Ale to nie wszystko. Okazuje się, że Riri poznała faceta i bardzo się z nim zaprzyjaźniła.

Informatorzy New York Daily News donoszą, że piosenkarka zorganizowała prywatne przyjęcie w domu tuz przed wylotem do Europy a na nim był obecny gwiazdor nowej wersji 90210, Tristan Wilds.

Nikt nie wiedział, po co przyszedł, bo to nie była żadna oficjalna impreza. Zaproszono tylko najbliższych przyjaciół. Wszyscy się znali, a on był nowy – mówi jeden ze znajomych piosenkarki. Dopiero mina Rihanny wszystko nam wyjaśniła. Jej twarz promieniała, gdy rozmawiali. Widać było, że nie spotkali się po raz pierwszy. Byli wobec siebie bardzo czuli.

Wilds pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą a parę poznał producent muzyczny. Mało tego Wilds i Chris Brown są dobrymi znajomymi i swoimi spostrzeżeniami wymieniają się na jednym portali społecznościowych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.