,  

Niezwykła autobiografia eks dziewczyny Colina Farrella

Mówiło się, że to zemsta za romans Colina z Alicją.

Emma Forrest w swojej autobiografii Colina Farrella, nazwała Gypsy Husband. Książka ta ma narobić trochę szumu.

Forest opisuje swoje życie od 13 roku, które było nieźle kręcone. Ma za sobą próby samobójcze, ćpanie, cięcie się. Zażywała środki uspokajające i miewała różnego rodzaju manie. Kiedy przeniosła się do Nowego Jorku zachorowała na bulimię. Miała tez złamane serce.

Książka , którą napisała opisuje też jej związek z Colinem Farrellem. Amerykańskie media pisały o ich uczuciu jako bardzo silnym. Farrell chciał nawet zmienić dla Forest wyznanie. Colin pisał dla nie j wiersze, planowali dziecko. Chciał dla ukochanej przejść na judaizm. Mimo, że się świetnie dogadywali Emma miała do niego żal, gdyż aktor nie zabierał jej na oficjalne imprezy. Mało tego, nie była też pięknością hollywoodzką, dlatego często spotykała się na niemiłe komentarze ze strony internautów.

Związek Colina i Emmy rozpadł się nagle. Nikt nigdy nie komentował i nie szukał przyczyn, bardzo podobna historia jak z Alicją Bachledą-Curuś. Czy Farrell tylko tak potrafi żyć z kobietami? Co obiecuje po odejściu, by każda z nich milczała? A może im grozi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.