Niekończące się żądania La Toy’i Jackson

 La Toya Jackson mało, że zażądała wysokiej stawki za swój występ w Sylwestrową noc w Warszawie, to jeszcze żąda wielu innych rzeczy!


Dodatkowy apartament hotelowy, codziennie świeże cięte kwiaty i koktajle mleczne.

Dla La Toy'i wynajęto jeden z najdroższych apartamentów w Warszawie, ale jej mało, musi mieć drugi, po co ? Siostra Michaela Jacksona na czas koncertu – czyli na około dwie godziny – zażądała dodatkowego apartamentu w hotelu zlokalizowanym tuż przy scenie. Nie wiadomo po co jej taki apartament ale życzenie oczywiście spełniono.

Już dzień przed Sylwestrem przyjedzie z Los Angeles do Warszawy z tajemniczą osobą towarzyszącą. Zajmie całe piętro jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli. Poprosiła, aby w apartamentach były codziennie świeże cięte kwiaty, szampan, markowa woda niegazowana, wybór batonów czekoladowych, świeży sok pomarańczowy, kanapki z rybami oraz jogurty i koktajle mleczne o smaku truskawkowym i waniliowym bez ograniczeń. Chce też dodatkowych nawilżaczy powietrza rozstawionych na korytarzu – czytamy w Fakcie.

Takie koszty dla jedynie dwóch piosenek w Noc Sylwestrową na Placu Konstytucji w Warszawie. Czy komuś nie było szkoda kasy dla takiej gwiazdki? Co innego gdyby to miał być Michael Jackson, ten dał by więcej niż dwie piosenki. La Toya nadal czerpie  finansowe korzyści ze śmierci swojego brata.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.