Nie zamierza zachodzić w ciążę

ImageNiedawno pisaliśmy, że Fergie chyba jest w ciąży a nawet byliśmy o tym przekonani.


Zasugerowała nam to sukienka jaka Fergie założyła, może nawet to celowo zrobiła jak nie raz już. Kiedyś leciała samolotem i powiedziała obsłudze, żeby na nią zwrócili szczególną uwagę, gdyż jest w ciąży. I tak już spekulowano o jej ciąży od chwili kiedy tylko wyszła za mąż.

Jednak w jednym z ostatnich wywiadów gwiazda powiedziała, że dziecka się nie spodziewa, a jej priorytetem w tej chwili jest odzyskanie kondycji i figury, którą miała przed przybraniem kilogramów do ostatniej roli.

Fergie odbywa właśnie ostatnie próby przed wyjazdem w trasę koncertową , promującą jej kolejną płytę Black Eyed Peas, którą będzie można juz kupić tego lata. Piosenkarka ostro ćwiczy by podczas koncertów dać z siebie wszystko.

Jestem zdeterminowana, by być w jak najlepszej kondycji – powiedziała w wywiadzie. Trasa koncertowa to dla mnie teraz najważniejsza sprawa. Nie zamierzam zachodzić w ciążę. Nie jestem egoistką. Praca jest teraz dla mnie najważniejsza i nie mogłabym narażać dziecko na brak mojego zainteresowania. Mam za dużo spraw na głowie.

PR Phothos

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.