Nie umie obsługiwać komputera

 Nie pierwszy raz słychać , że znani ludzie jak Brad Pitt jest technologiczną nogą. Co w naszym pojęciu, że facet nie ma zielonego pojęcia o technice , nawet nie wie jak się obsługuje komputer.


Trudno jest uwierzyć by tak odstawiała z wiedzą od współczesnego świata.

Nigdy nie czytam komentarzy o mnie w Internecie – oznajmił Pitt. Nigdy nie wpisałem swojego nazwiska w google. Szczerze, nie umiem nawet obsługiwać komputera! Tylko nasze dzieci grają na nich albo pracownicy używają do organizowania dnia, ale ja sam nigdy ich nie używam.

Pogodziłem się z tym, jak funkcjonują media, które wciągają w swoją machinę każdego znanego aktora. Mimo to nienawidzę tego, w jaki sposób wykorzystuje się nasze życie prywatne – dodaje Brad, który zgodził się opublikować zdjęcia swojej karmiącej żony. Nie da się jednak tego uniknąć. Jeśli chcę promować mój najnowszy film, dziennikarze i tak będą mnie pytać o sprawy osobiste.

Brad i Angelina zawsze podkreślali, że nie czytują doniesień na swój temat i zabraniają dzieciom interesować się mediami. W ich ogromnym zamku we Francji dostęp do internetu mają tylko pracownicy. Szóstka dzieci gwiazdorskiej pary może grać na komputerze, ale tylko przez kilka godzin tygodniowo.

To dość dziwna sytuacja, bo czy lepsza jest zabawa bojowymi nożami niż nauczyć się czegoś, co w dzisiejszych czasach jest niezbędne w szkole?.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.