Nie jestem rasistką !

ImageMiley właśnie napisała oświadczenie na swoim blogu, odpowiedź na zarzuty rasizmu gwiazdy.


Po tym jak się pojawiło zdjęcie w sieci z prywatnej kolekcji Miley Cyrus z fanami Azjatami, zrobił się wielki szum i oskarżono Miley , że jest rasistką. Teraz Miley wyjaśnia na swoim blogu, że zdjęcie z fanami z Azji i jej poza, było żartem i już wcześniej przeprosiła Azjatów za ten gest.

Dowiedziałam się, że niektórych zdenerwowały zdjęcia, na których ja i moi znajomi robimy głupie miny. Cóż, bardzo mi przykro, jeżeli ktoś poczuł się obrażony, ale to wszystko zostało po prostu wyrwane z kontekstu! nie śmiałam się z żadnej narodowości! Ja tylko chciałam zrobić śmieszną minę do zdjęcia! Od kiedy to jest niedozwolone? Wygląda na to, że ktoś bardzo chce mi zaszkodzić, szukając skandalu tam, gdzie go nie ma! Media za wszelką cenę chcą przykleić mi łatkę "niedobrej dziewczynki".
 Czuje się teraz jak Britney Spears, gdy powróciła do gry, po swoich przejściach. Bardzo bym chciała, by przestano się koncentrować na moim życiu osobistym a zwrócono uwagę na to robię i kocham, to znaczy na moim śpiewaniu i graniu.

Amerykańską gwiazdę zaatakowały amerykańsko- azjackie grupy, którym nie spodobały się wygłupy nastolatki z młodzieżą azjacką. Reakcja była jednoznaczna na przeprosinową wypowiedź młodej gwiazdy.

Nie jesteśmy zadowoleni z takiego oświadczenia – grzmi przewodniczący największej w USA organizacji broniącej praw Azjatów, George Wu. Rozumiemy to tak, że jej rodzina naciskała na jakąś reakcję i stąd taka treść jej wypowiedzi. Jednak będziemy nadal dążyć do tego, żeby panna Cyrus wystosowała prawdziwe przeprosiny. Nie możemy tego tak zostawić.

Takie zachowanie Miley jest bardzo korzystne dla takich grup, można wyciągnąć jeszcze większej kasy na cele charytatywne.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.