Nie czuje się wielka!

ImageBritney Spears obecnie jest w Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuuje swoją trasę koncertową. Przy księżniczce pop cały czas są jej dzieci.


Britney twierdzi, że nie czuje się wcale gwiazdą. To co robi to jej praca i stara się ją wykonywać jak najlepiej.  A gdy schodzi ze sceny, gasną światła, ona przebiera się w dresy i jest zwykłym człowiekiem. Jak o sobie mówi, jest tą samą  bezmyślną Britney co kiedyś.

Nie patrzę na siebie, jak na gwiazdę, bo od takiego myślenia można zwariować. Są przecież sławy, które uważają się za dużo lepsze i ważniejsze osoby niż inni ludzie. ądają by inni spełniali ich głupie kaprysy, uważają, że to im się należy. Ja nigdy nie uważałam siebie za kogoś lepszego.

Staram się skupiać na mojej pracy, to wszystko. Wchodzę na scenę, robię to, co do mnie należy, a kiedy show się kończy, to jestem zwykłą dziewczyną, jak inne– powiedziała Britney.

To co przeszła przez ostatnie lata nic ją nie zmieniły.

Poza tym wiem, że jestem sławna, ale nie patrzę na to tak, jak inni. Czasem pewne rzeczy mnie zaskakują, ponieważ zapominam, że jestem osobą znaną. Naprawdę, zupełnie o tym zapominam! – dodała artystka.

Fakt nie jest wymagająca, bo i nikt nie pisał, że coś wymyśliła. Jedynie co pamiętamy to rura do tańca w pokoju hotelowym, przy której ćwiczy przed występem. Ale ile w tym prawdy?
adnie wygląda. Wam się podoba?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.