,  

„Nie chcę pracować z artystami, dla których muzyka jest dodatkiem”- Maja Sablewska

Powiedziała, też jakie plany ma Tola Szlagowska

Maja Sablewska obecnie przebywa z Tolą Szlagowską w Stanach, gdzie promują najnowszy singiel piosenkarki a także zaopatrują się na pchlim targu w ciuchy.

Nowy utwór Toli „Don’t Go” odniósł wielki sukces, artystka postanowiła wpuścić do sieci jeszcze inne  demo, które były przygotowywane przez ostatnie dwa lata.

W przeciwieństwie do innych wokalistek „nagrywających z Lady Gagą”, nie będziemy chwalić się nagrywaniem w studio, gdzie oddychała Beyonce czy siedział na krześle Pharrelpowiedziała wideoportalowi menedżerka Toli, Maja Sablewska. Po prostu jeśli plan wypali to super, jeśli nie – próbujemy dalej. A ja po swoich ostatnich doświadczeniach nie chcę pracować z artystami, dla których muzyka jest dodatkiem – stwierdziła.

Maja z Tolą w Stanach szukają też wytwórni płytowej, z którą by współpracowały. Nie jest to łatwe. Piosenkarka do tej pory była znana z zespołu Blog27. Nowe piosenki mają być w innym stylu. Znajomi ze szkoły, do której chodziła są zachwyceni jej odmianą.

Tola tutaj jest hipsterką – wszyscy jej znajomi chcą nosić ciuchy, które ona przerabia, taniec, który będzie w jej teledyskach to styl wywodzący się z jej szkołyzapewnia Maja. Jej muzyka jest tutaj bardzo oryginalna i nowa. Wierzę, że jej tożsamość muzyczna nie przejdzie bez echa. Nawet jestem tego pewna.

Myślicie, że Toli się uda u boku Mai?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.