Nie chcą Alicji Bachledy-Curuś w Stanach?!

TVN

Nie ma dla niej pracy, wraca do Polski!Miała zostać wielką gwiazdą hollywoodzka, została jedynie kochanka hollywoodzkiego gwiazdora, z którym dorobiła się synka Henryka Tadeusza. Alicja Bachleda-Curuś wraca do podobno wraca do Polski przynajmniej tak donosi Super Express.

Dorobek Ali za Oceanem? Film Ondine, na planie którego poznała Colina Farrella, który okazał się klapą. Kilka innych niewielkich produkcji o których świat mało słyszał.

Ostatni film, jaki zrobiła w Stanach, to „The Girl Is in Trouble” (nakręcony przed rokiem, czeka na premierę – red.). Jak na razie nie ma przed sobą żadnych nowych projektów ani ofert. Na razie pracuje w Europie – mówi tabloidowi menedżerka zajmująca się Polską, Laura Berwick z firmy Hofflund/Polone.

– W USA jest praktycznie nieznana. Przez tyle lat pobytu w Stanach zagrała zaledwie w dwóch filmach i też nie były to typowo amerykańskie produkcje. W Stanach wcale się dużo nie pisało o jej romansie z Colinem, i nawet niewiele osób wiedziało, że ma z nim dziecko – tłumaczy dalej John Sobanski, agent z Los Angeles.

Wszystko na to wskazuje, że Alicja wróci do Polski, tu na pewno znajdzie pracę, przynajmniej na razie, póki ktoś nie zapomni, że byłą kochanką Farrella.

Jako brat bardzo bym chciał, żeby przeniosła się do Polski i tu pracowała – mówił  niedawno Tadeusz Bachleda-Curuś

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.