,  

Nie będzie publicznego pogrzebu Jacksona!

ImageMiało być tak jak na zdjęciu. Ciało Michaela miało być wystawione w Neverland dla jego fanów. Nic z tego!

AKTUALIZACJA!


Pierwotnie pogrzeb Michaela Jacksona miał odbyć się dziś. Później odłożono go na niedzielę i w końcu na wtorek. Teraz wiadomo nie będzie nic z tych rzeczy. Nie będzie wystawienia zwłok, nie będzie żadnego pogrzebu, który by zobaczył cały świat, takie decyzje podjęła rodzina Michaela Jacksona.

Rodzina twierdzi, że Neverland jest nie przystosowany do takiego pogrzebu. Miało być na stadionie w Los Angeles i też nie będzie. Ale… rodzina chce zrobić koncert dla fanów w Los Angeles i w Londynie. A wystąpić ma kto? Oni sami!

Do Los Angeles przybyło miliony fanów. W hotelach brakuje miejsc. Wszyscy liczyli na ogromne zyski związane z tym wyjątkowym wydarzeniem. Nie będzie nic!

Pogrzeb Michaela ma być  prywatny bez mediów. Jacko ma być pochowany w miejscowości gdzie się urodził Gary w stanie Indiana.

Jesteśmy tak samo zawiedzeni jak i Wy. Na pogrzebie głupio by było zarabiać, więc wymyślili koncerty za które pewnie skasują niezła kasę.

Media dotarły do miejsca gdzie wykopano dół na pochówek najprawdopodobniej Michaela Jacksona.  Miejsce to cmentarz Forest Lawn Memorial Park w Kaliforni. Jednak miejscem docelowym ma być Neverland, gdzie zwłoki zmarłej gwiazdy może trafić nawet za miesiąc!

Ile jeszcze będzie pomysłów na pochowanie Jacko, kiedy w końcu dadzą mu w spokoju spocząć?
Czy całe to zamieszanie, zmiana miejsc pochówku nie jest celowa?

Cmentarz w Kalifornii

Zdjęcie wykopanego grobu.

Wożą te zwłoki po całym Los Angeles.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.