,  

Nie będzie pochowany w dniu swoich urodzin!

ImageDziwicie się? My nie.


To było do przewidzenia. Tak skłóconej rodziny chyba dawno nie widzieliśmy. Nadal nie mogą się dogadać co do pochowania Micheala.

To chyba rekord, kiedy od śmierci nie pochowano jeszcze ciała zmarłego. Raptem  mija już 2 miesiące od kiedy zmarł król pop i nie jest pochowany tylko tuła się po zamrażarkach. Rekordowa jest tez liczba sprzedanych jego płyt. Jak były długi tak już ich nie powinno być. Rodzina zarabia krocie na śmierci Michaela.

Michael miał być pochowany 29 sierpnia w dzień swoich urodzin. Niestety odwołano ten termin. Joe Jackson twierdzi, że rodzina potrzebuje więcej czasu , by przygotować należycie pogrzeb.  Na dodatek nikt nie wie, kiedy to nastąpi.

Nie mam pojęcia kiedy to nastąpi. Wciąż jesteśmy w fazie planowania – powiedział Joe w rozmowie z E!News.

Rodzina zobowiązała się do pokrycia całkowitych kosztów związanych z ceremonią, łącznie z zapewnieniem ochrony ze strony miejscowej policji, zamknięciem dróg dojazdowych oraz obsługę konieczną, aby zapewnić zachowanie możliwie jak największej prywatności w tej chwili.

Być może całe o zamieszanie jest w celu zmylenia paparazzi i fanów, którzy zrobią wszystko by uczestniczyć w pogrzebie króla pop.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.