,  

Nicolas Cage jest bankrutem!

 Jego kłopoty zaczęły się w chwili kiedy kupił nawiedzony dom.


Pewnie Nicolas nie wierzył w duchy, kiedy kupował dom, który stoi w słynnej Francuskiej Dzielnicy przy Royal Street 1140 i jest to najbardziej nawiedzony dom w Stanach Zjednoczonych!

Dom ma bardzo mroczną przeszłość. Był miejscem niesłychanych okrucieństw jakich na początku XIX wieku dopuszczali się pierwsi właściciele (bogata rodzina LaLaurie) wobec swoich niewolników. Szczególnie okrutna była Delphina LaLaurie. Osobiście torturowała i mordowała czarnych niewolników. W domu zamęczono sto osób. Ich duchy straszą tam do dziś.

Nicolas Cage kupił dom 2007 roku za 3,45 mln . Od tego momentu zaczęły się jego kłopoty finansowe. Aktor w swoim zawodzie pracuje 25 lat, zagrał w 40 filmach. Był bogaty. Z dnia na dzień stał się biedakiem. Cage za swój upadek wini swojego menedżera, który miał źle inwestować jego pieniądze.

I choć Cage ma jeszcze kilka nieruchomości, jachty, dwie wyspy na Bahamach nie ma gotówki. Urzędowi Skarbowemu jest winny 6 milionów dolarów. eby spłacić długi, aktor sprzedaje nieruchomości. Dom w którym straszy również pod młotek, jednak jeszcze żadna osoba prywatna nie chciała go kupić. Jednak połakomił się pewien bank, który dom z duchami kupił za 2.3 miliona dolarów.

Czy bank zbankrutuje czy też wykorzysta duchy jako atrakcję?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Nicolas Cage jest bankrutem!

You must be logged in to post a comment.