Niania mści się na Jordan

Jordan, znana także jako Katie Price i piersiasta żona Petera Andre, została oskarżona przez nianię swoich dzieci, że zupełnie nie nadaje się do roli matki. Modelka jest wściekła, tym bardziej, że 25-letnia Becky Gauld wyjawiła wiele sekretów z życia pary. W sumie Jordan i Peter chętnie opowiadają o swoich sex-zwyczajach, ale najwyraźniej nie chcą, żeby ktoś kradł im show. Becky w wywiadzie dla gazety powiedziała, że Jordan jest egoistyczną prima donną, która potrzeby dzieci spycha na dalszy plan. Twierdzi także, że małżeństwo gwiazd wcale nie jest takie zgodne jak twierdzi Jordan i Peter, bo pomijając już dziwne gry w sypialni, para jest o siebie piekielnie zazdrosna i często urządza sobie awantury po pijaku.


Wcześniej, kiedy para brała udział w realisty show, Jordan zwolniła Becky za wzięcie urlopu. Niania poszła do sądu i wygrała sprawę, otrzymując odszkodowanie w wysokości 4000 funtów. Becky zarzuca Jordan, że wcale nie jest idealną matką, na jaką kreuje się w telewizji. Często nie zwraca uwago na potrzeby 5-letniego Harveya i 2-letniego Juniora. Zajmuje się tylko malutką Tiaami. Becky ujawniła wiele szokujących sytuacji, jakie maiły miejsce w domu państwa Andre-price:
1. Harvey, który jest upośledzony umysłowo, cierpi także na spora nadwagę. Mimo to Jordan pozwalała mu na jedzenie 20 nuggetsów z kurczaka na raz.
2. Jordan miała problemy z opieką społeczną, po tym jak Harley (jest on także niewidomy) poparzył się w za gorącej kąpieli.
3. Nauczyła chłopca mówił "spier.." tylko po to, by ona i jej przyjaciele mieli się z czego pośmiać na imprezie.
4. Wysłała niani smsa o 4 nad ranem, żeby ta przyszła i uspokoiła płaczącego w drugim pokoju Juniora.
Becky twierdzi, że kiedy zobaczyła, że jedna z gazet nadała Jordan tytuł mamy roku, roześmiała się. Niania pracowała u nich 18 miesięcy i w ciągu tego czasu rodzice tylko 4 razy kładli chłopców spać. Jordan jest wściekła na Becky, twierdzi, że kłamie i, że nigdy nie zrobiłaby swoim dzieciom krzywdy. Przyznaje, że karmi Harveya nuggetsami, ale wkłada do środka warzywa. Becky twierdzi, że Harley dostawał same fast fordy i mnóstwo słodyczy (czasami nawet do 20 paczek rodzynek dziennie). Niania czasami musiała pracować 24/7, co dawało stawkę 1,5 funta na godzinę. W ciągu 18 miesięcy miała wolne tylko 3 weekendy, Jordan dzwoniła do niej, że sobie nie radzi i Becky musiała wracać do domu. Niania twierdzi, że pracowała tam tylko ze względu na dzieci. Sami nie wiemy co o tym myśleć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.