,  

Natasha Richardson nie żyje !

 Natasha Richardson żona Liama Neesona w wyniku groźnego wypadku podczas nauki jazdy na nartach , nie żyje.


Gwiazda uległa bardzo poważnemu wypadkowi podczas nauki jazdy na nartach. Richardson zmarła w wyniku krwawienia w mózgu.

Całe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w ośrodku w kanadyjskim Quebecu. Do szpitala aktorka trafiła dopiero po czterech godzinach od wypadku. Następnego dnia lekarze określili jej stan jako krytyczny. W przeciągu kilku następnych godzin rodzina Richardson zdecydowała się na przetransportowanie jej prywatnym odrzutowcem do Nowego Jorku. Tam lekarze określili, że kobieta znajduje się w stanie śmierci mózgowej. Wkrótce potem Natasha Richardson zmarła.

Patolog, który badał ciało Natashy, powiedział, że aktorka mogła żyć. mierć  poniosła z powodu zbyt późnego przewiezienia jej do szpitala.

To da się wyleczyć, jeśli wie się, gdzie tkwi problem i pacjent zostaje od razu przewieziony do szpitala – mówi dr Keith Siller z New York University Langone Medical Center. – Jednak czasu na to jest bardzo niewiele – dodaje.

W czasie upadku aktorka nie miała na głowie kasku. W tamtym rejonie nie jest obowiązkowe chronieni głowy, może teraz coś się zmieni.

rodowisko aktorów jest w szoku. Lindsay Lohan, która grała u boku Natashy jej "córki" w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom, powiedziała.

Była cudowną kobietą i ogromnie utalentowaną aktorką – napisała na swoim blogu Lindsay. Dawno się nie widziałyśmy, ale mogę szczerze powiedzieć, że będą za nią strasznie tęsknić. To ogromna strata.

Natasha pozostawiła dwóch synów: 12-letniego Daniela i 13-letniego Michaela.allieiswired

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.