,  

Następca Michaela Jacksona!

ImageNiepublikowane wcześniej zdjęcia najmłodszego syna Michaela Jacksona, Prince'a Michaela II, który ma być jego następcą.


Być może już niedługo zobaczymy małego jeszcze następce Michaela, jego syna Blanketa na scenie. On sam mówi, że odziedziczył talent po ojcu. W końcu Michael również zaczynał swoją karierę jako 7 letni chłopiec.

On może zostać następnym Michaelem Jacksonem – powiedział w wywiadzie dla magazynu „Hallo” Mark Lester, bliski przyjaciel Jacksonów i ojciec chrzestny dzieci Michaela. – Prince kochał „Thrillera”, Paris „Smooth Criminal”, ale Prince Michael kochał wszystkie piosenki ojca. Uwielbiał z nim tańczyć. A Michael nauczył go kroków słynnego moonwalk.

Michale skomponował muzykę do dziecięcej wersji Piratów z Karaibów, gdzie być może jedną z ról miał zagrać mały Jackson.

Z małym Blanketem bywało różnie. Pamiętacie scenę, kiedy Michael chciał się pochwalić dzieckiem i wystawił jej przez balkon? To właśnie był mały Prince II. Wydarzenie miało miejsce w Berlinie. Stojąc na balkonie czwartego piętra, wystawił za barierkę maleńkiego synka. Jego głowę przykrywał ręcznik. Chwila nieuwagi i dziecko lekko się ześlizgnęło. Michael przytrzymał je na szczęście. Ale to zdarzenie ściągnęło na króla popu gromy gniewu.

To był okropny błąd. Przepraszam – wyznał później.

I tak do tej pory nigdy nie zdradził tożsamości prawdziwej matki malucha.

Starsze rodzeństwo mają matkę i o niej wiedzą, choć nie utrzymują kontaktów. Blanket nie wie i być może nigdy się nie dowie. Jackson zdradził tylko, że zawarł przez adwokatów umowę z tą kobietą. Po sztucznym zapłodnieniu, urodziła ona trzecie dziecko Jacksona. Ale prawdopodobnie, gdy ją proszono – za oczywiście niezłe wynagrodzenie – o zostanie matką, nawet nie wiedziała, komu urodzi dziecko. Wiadomo co by dzisiaj było gdyby wiedziała.

Blanket inaczej kocyk, dlaczego? Gdyż nigdy nie mógł pokazać świetu swojej twaryz, zawsze miał kocyk na nią zarzucony. Nie miał kolegów, bawił się tylko z rodzeństwem. Na pogrzebie był smutny i poważny. Gdy minie już czas żałoby maluch ma stanąć na scenie i zaśpiewać jedna z piosenek swojego ojca i zatańczyć… słynny moonwalk, być może.Te dzieci są bardzo do siebie podobne. A Blanket przypomina Michaela Jacksona.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.