Najgorsi hotelowi goście

ImageOd kasy poprzewracało się w głowach!


ImageNa pierwszym miejscu znalazł się Michael Jackson, głównie za sprawą słynnego incydentu w hotelu w Berlinie w 2002 roku. Jackson wyszedł do fanow na balkon, na rękach trzymał swojego kilkumiesięcznego synka Blanketa. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że chłopiec znajdował się za barierką! To wydarzenie nie przyniosło dobrej sławy hotelowi. Za każdym razem, kiedy Upadły Król melduje sie w jakimś hotelu wymaga możliwości rezerwacji wszystkich pokoi, ksylofonu, wielkiego lustra oraz automatu z kolorowymi gumami do żucia!

Nie można zapominać także o Amy Winehouse. Niedawno głośno było o tym, jak zdezelowała wynajmowany pokój. Sprzątaczki rzygały jak koty! Na podłodze walały się pety, śmieci, potłuczone lustra i puste butelki od alkoholu. Wanna była zapchana jej włosami (jak w japońskim horrorze!). Na podłodze były zakrwawione strzykawki! Szkody wyceniono na kilka tysięcy funtów.

Britney także nie należy do Vipów, którzy przejmują się czystością.  Nie dość, że pod hotelem koczowały tabuny paparazzi, to jej wymeldowanie się z pokoju stawiało na nogi kilka ekip sprzątających.

No i jest jeszcze Mariach Carey! O zachciankach Divy pisaliśmy już wcześniej. Piosenkarka wymaga hektolitrów wody mineralnej (do kąpieli!), czerwonego dywanu, po którym dumnie wkroczy do hotelu, a także dwóch odtwarzaczy DVD, aby mogła oglądać swoje (!) koncerty! W toaletach muszą byc zamontowane złote kurki i przynajmniej nowa deska sedesowa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.