Nagonka na Polańskiego trwa

ImageCo Wy o tym sądzicie?


Jest wielu obrońców Romana Polańskiego i tych, którzy by go ukrzyżowali. Nie umniejsza to jednak faktu, że reżyser wykorzystał 13 latkę. Jednio  powiedzą wykorzystał inni powiedzą, że się sama pchała do łóżka jak to powiedziała polska aktorka Dorota Stalińska dla tvn24.

W sieci cały czas pojawiają się nowe informacje a najwięcej zeznań 13 latki, która współżyła z Polańskim, a dziś dorosłej kobiety , która dawno wybaczyła reżyserowi. Ujawnione  fakty jednak wzburzyły światem.

Jak opowiada o całej sytuacji poszkodowana Samantha Geimer ? Dziewczyna dziś kobieta zmieniła nawet nazwisko, by sprawie uciąć rozgłos.

Gdy poznałam Romana Polańskiego, wiodłam zwyczajne rodzinne życie z mamą i siostrą w San Fernando Valley – wspomina Samantha. Moja mama była aktorką, a ja zawsze chciałam być jak ona. Marzyłam, by być sławna – jak gwiazda filmowa. Miałam 17-letniego chłopaka, który jeździł Camaro a na ścianie mojego pokoju wisiał plakat ze Spider Manem. Moja siostra chodziła z chłopakiem, który znał Romana Polańskiego i przedstawił mu kiedyś moją mamę. Niesamowite było to, że Roman zaproponował, że zrobi mi kilka zdjęć i umieści je w jakimś europejskim magazynie. Myślałyśmy, że to będzie bardzo dobre dla mojej kariery.

Ile nastolatek w USA chce być gwiazdą filmową? Tym bardziej, że w tym kraju są takie możliwości.

Polański zabrał ją w teren, niedaleko jej domu.

Skończył rolkę filmu i zapytał mnie, czy mogłabym zapozować mu topless. Pozwoliłam na to, ale czułam, że nie powinnam tego robić. Gdybym powiedziała mamie, co zaszło, nigdy nie pozwoliłaby mi spotkać się z Romanem po raz drugi.

Potem pojechaliśmy do domu Jacka Nicholsona. Widziałam Chinatown i pomyślałam: "Wow, Jack Nicholson!" Służąca wpuściła nas do domu i zniknęła. Poczułam, że jestem daleko od domu. Roman poprosił, bym mu pozowała i zaproponował szampana. Wcześniej nie chciałam pić wina, ale perspektywa szampana była dla mnie interesująca. Roman ciągle mi dolewał i zaproponował, że zrobi mi zdjęcia topless w jacuzzi. Nie miałam przy sobie stroju kąpielowego, więc zostałam w bieliźnie. On zrobił kilka zdjęć, potem się rozebrał do naga. Wtedy pomyślałam: "O, niedobrze". Zaczęłam się bać, byłam już zamroczona. Powiedziałam Romanowi, że mam astmę i poprosiłam, żeby zawiózł mnie do domu. Złapałam ręcznik, ale on nie chciał jeszcze mnie odwieźć. Wziął Quaaludes [środek spowalniający akcję serca – Metakwalon] i zapytał, czy już kiedyś to brałam. Skłamałam, że tak. Wzięłam jedną trzecią, on wziął resztę i poprosił, bym się na chwilę położyła. Wiedziałam, że chodzi mu o seks i nie przyjmie w tym momencie odmowy. Byłam odurzona, bałam się i nie wiedziałam, co robić. Pozwoliłam więc, by to się stało.

Ubrałam się i poszłam do samochodu. Tam się rozpłakałam. "Nie mów mamie, co się stało" – powiedział wtedy Roman. Ale moja siostra podsłuchała, jak opowiadam tę historię przez telefon mojemu chłopakowi i powtórzyła wszystko mamie. Mama zapytała, czy to prawda i natychmiast zadzwoniła po policję. Rozpętało się piekło.

Wiele znanych osób w swoich komentarzach użyli słowa nastoletnia prostytutka. Czy na prawdę była prostytutką? 

Czekamy na Wasze opinie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.