,  

Nadya Suleman wystąpi w reality show

 Pisaliśmy o kobiecie, która tak bardzo chce być podobna do Angeliny Jolie, że poddała się wielu operacjom plastycznym i straciła na te zabiegi bardzo dużo pieniędzy.


Nadya Suleman mało to, że bardzo chce się upodobnić do Angeliny Jolie, również rodziła zawsze dzieci, wtedy kiedy Angelinie powiększała się rodzina. Aż w końcu Nadya zaszła kolejny raz w ciążę i urodziła ośmioraczki. Wtedy popadła w straszne długi. Proponowano jej nawet występ w filmach porno by mogła zarobić na utrzymanie swojej rodziny ale nic z tego nie wyszło.

Kobiecie w końcu chciała pomóc sama Angelina Jolie, która od dłuższego czasu obserwowała poczynania Suleman. Kiedy kobieta zarobiła na mediach już pokaźną kwotę, wydała je na długi  i zakupiła nowy dom i znowu została bez pieniędzy.

Amerykańskie media donoszą, że konto Suleman zasili niebawem pokaźna kwota. Dostanie grube miliony za reality-show, które pokaże, jak naprawdę radzi sobie z utrzymaniem domu. Stacje telewizyjne ciągle podbijają stawkę, licytując się o program z Suleman.

Ona kompletnie nie dba o swoje dzieci. Całe show będzie jednym wielkim kłamstwem – pisze magazyn In Touch. W ogóle się nimi nie zajmuje, gdy kamery nie są na nią skierowane. Niemowlętami opiekuje się wynajęta niania i pielęgniarki opłacane z organizacji charytatywnych. Od nikogo nie wymaga nawet, żeby myli ręce przed wzięciem pociech w ramiona. A dzieci są słabe i chorowite.

Suleman oświadczyła, że rezygnuje z seksu do ukończenia przez dzieci 18 roku życia. Nie wspomniała jednak czy zrezygnuje z rodzenia dzieci. Jedna z klinik japońskich zaproponowała jej zapłodnienie in vitro i urodzenie przed kamerami.


foto/The Sun

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nadya Suleman wystąpi w reality show, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.