Nadąsana Mariah Carey

 Mariah Carey znana jest jako zarozumiała gwiazdka piosenki i czasem mija się z rzeczywistością


W trakcie zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta Stanów Zjednoczonych , piosenkarka odstawiła taki numer, że chyba już przeszła samą siebie.

Taka uroczystość, to wielkie wydarzenie w USA. Zapraszane są gwiazdy i najczęściej sadzane są w lożach dla Vip-ów. Odbywają się koncerty, masowe imprezy a wszystko pokazywane jest w telewizji dla milionów ludzi na całym świecie.

Podczas zaprzysiężenia Obamy znalazła się tam także Mariah Carey, która nie była zadowolona z posadzenia jej wśród innych znanych osób:

Mariah sądziła, że skoro śpiewała na jednym z koncertów na cześć Obamy, to zajmie wyjątkowo atrakcyjne miejsce – mówi osoba pracująca przy imprezie. Nie miała jednak na myśli loży VIP-ów, gdzie siedzieli m.in. Mary J. Blidge, Bruce Springsteen i zespół Bon Jovi. Była przekonana, że będzie siedzieć wraz z rodziną Obamów! Oczywiście rozpętała straszną awanturę, kiedy dowiedziała się co i jak. Wpadła w szał, wrzeszczała na ludzi z obsługi, że nie zamierza tam siedzieć, ale nie mogła nic zrobić. Po jakimś czasie chyba zdała sobie sprawę, że inni mają gdzieś, czy w ogóle pojawi się na uroczystości. Dała za wygraną i potulnie poszła do swojego sektora.

Co strzeliło Carey do głowy, czym niby różniła się od innych gwiazd, żeby siedzieć przy samym prezdencie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.