,  

Na próby Michael przychodził naćpany!

ImageJeszcze niedawno fani Michaela Jacksona namawiali do bojkotu filmu This Is It. W filmie nie pokazano tak na prawdę prawdziwego Michaela, wszystko stworzono dla zarobienia milionów dolarów.


Teraz wypowiedział się Terry Harvey, który był przyjacielem i organizatorem trasy koncertowej Michaela Jacksona.

– Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że on nie jest sobą. Przychodził na próby kompletnie zaćpany – powiedział dziennikarzom News of The World. Byłem zszokowany, jak dobrze przedstawili go w filmie, bo w rzeczywistości wyglądał jak cień. Był chudy, blady i ledwo miał siłę, by przejść z jednego końca sali na drugi. Próbował trzeźwo myśleć, ale łudził się, że wszystko mu się uda. Dla świętego spokoju, na wszystko odpowiadał "tak". Chodził dookoła jak zombie.

Ten film to stek kłamstw. Wybrano najlepsze fragmenty i zlepiono z nich film. Michael nigdy nie dałby rady zakończyć tej trasy koncertowej. Próby trwały od rana do wieczora, bo nie miał siły, by wszystko zrobić od razu. Był kompletnie wykończony. Zdarzało się, że w ogóle nie przychodził na treningi.

Dopiero teraz się wypowiada? Gdy dopuszczono już film do obejrzenia. Niezły z niego przyjaciel.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Na próby Michael przychodził naćpany!

  • ww

    No proszę następny pseudo przyjaciel?? Który mówi że był naćpany??

    PO PIERWSZE NIE WIERZĘ W TO, BO OGLĄDAŁAM TEN FILM I BYŁ TAKI JAK ZAWSZE PEŁNY ENERGII. TO ŻE BRAŁ LEKI PRZECIWBÓLOWE TO NIE ZNACZY ŻE BYŁ NAĆPANY. MIAŁ 50 LAT NIE 30. DAJCIE MU SPOKÓJ BŁAGAM

  • retyreyerhggf

    JAsne JAsne bo akurat mu uwierze
    to niemozliwe ze na wszystko odpowiadal tak i mial wszystko w du.pie i wogole ze byl zacpany i nie mial sily przejsc z jednego konca sali an drugi?? a jakos tanczyc cale uklady choreograficzne mial sile, spiewac, itp. byl pelen energii jak zawsze a wogole to tak jak wczesniej ktos wspomnial nie mial 25 lat tylko 50 wiec .. no sorry czego wy oczekujecie?a to ze umarl to przez leki a nie dlatego ze byl wykonczony. i ja w niego wierzylam .. ze da rade ukonczyc trase i dalby.. gdyby nie ejgo uzaleznienie

You must be logged in to post a comment.