,  

Myślałam, że wciągnie mnie pod ruchome schody

ImageWiele gwiazd Hollywoodu popiera obecnego, nowego prezydenta Baracka Obame.


Barack Obama w podziękowaniu za poparcie , postarał się odwdzięczyć swoim sławnym wyborcom, urządzając bardzo wystawny bal. Na bal została również zaproszona Halle Berry. Jak na takiej imprezie, każda z gwiazd chce pokazać się z jak najlepszy strony. Jednak nie zawsze bywa tak jak  sobie zaplanujmey. Halle założyła na siebie piękną suknię z długim trenem, który był przyczyną wypadku.

Halle przyszła na bal sama. Pomimo że ma spore doświadczenie w tego typu imprezach, wyglądała na zdezorientowaną – poinformował dziennikarzy jeden ze świadków zdarzenia. Weszła na ruchome schody, ale wtedy długi tren jej sukni wkręcił się w tryby. Maszyneria nadal ciągnęła za materiał i Halle wpadła w panikę. Zaczęła przeraźliwie krzyczeć. W sekundę była przy niej ochrona, która awaryjnie wyłączyła schody.

Aktorka do końca balu już miała posępną minę. Suknie, którą miała na sobie na czas imprezy wypożyczyła. Za kreację będzie musiała słono zapłacić.  Wypytywana o wypadek przez dziennikarzy gwiazda odparła: Strasznie się wystraszyłam. Myślałam, że wciągnie mnie pod ruchome schody.
Jedyne pozytywne wrażenie z całego balu, to to że była u boku prezydenta, czy to jej wynagrodzi chwile grozy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.