»ycie im splata┼éo figla!

 Czarnoskóre małżeństwo doczekało się białego dziecka z blond włosami i niebieskimi oczkami. Jak to możliwe?Takiego psikusa jeszcze nikomu nie zrobiło życie. Czarnoskóre małżeństwo, które już ma dwoje dzieci doczekało się trzeciego. I nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie to,że dwutygodniowe maleństwo, dziewczynka jest biała, ma niebieskie oczy i blond włosy.

Nie jest to ani in vitro, ani inny ojciec. Dziewczynka jest tych samych rodziców, co jej czarne rodzeństwo.

Przed porodem, Angela Ihegboro zastanawia┼éa si─Ö jak b─Ödzie wygl─ůda┼éo jej trzecie dziecko, jak to ka┼╝da matka. Ma┼éa mia┼éa by─ç odbiciem matki. Gdy ma┼éa si─Ö urodzi┼éa wszyscy byli zdumieni. Godzinami si─Ö zastanawiali jak to mo┼╝liwe.

Mamy ju┼╝ dwoje dzieci i obydwoje s─ů ┼╝ywym obrazem swojego ojca. Dowiedzieli┼Ťmy si─Ö, z USG , ┼╝e na ┼Ťwiat przyjdzie dziewczynka, i przez ca┼é─ů ci─ů┼╝─Ö m├│wi┼éam: "To teraz moja kolej. To dziecko b─Ödzie wygl─ůda─ç dok┼éadnie tak jak ja." – powiedzia┼éa matka niemowl─Öcia.

Zar├│wno Angela i Ben s─ů czarni, pochodz─ů z Nigerii, ciemne oczy i ciemne br─ůzowe w┼éosy .

 Lekarze badaj─ůcy dziecko wykluczaj─ů by by┼éo Albinosem. Wykluczono te┼╝ bielactwo. Ka┼╝dy si─Ö pyta do kogo ma┼éa jest podobna? Nikt nie chce wierzy─ç, ┼╝e ojcem jest Ben a matk─ů Angela.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.