,  

Murray przerywa milczenie! (video)

ImageConrad Murray ma dość milczenia. Na youtube wrzucił minutowy film, w którym dziękuje tym, którzy wierzą w jego niewinność.


Conrad Murray, osobisty lekarz Michaela Jacksona, posądzany o spowodowanie śmierci piosenkarza, już nie wytrzymał , nagrał minutowy film i wrzucił na youtube.

{youtube}i2jnVYE01BA{/youtube}

W filmie Murray wyjaśnia, że zrobił wszystko by uratować Michaela Jacksona.

Zrobiłem wszystko, co mogłem – zapewnia na filmie Murray. – Powiedziałem prawdę i wierzę, że prawda zwycięży – dodaje. Murray zwraca się w swoim wideo do swoich pacjentów i znajomych. – Chciałbym podziękować wszystkim moim pacjentom i przyjaciołom, którzy wysłali do mnie tak miłe maile, listy i wiadomości, dając mi znać o swoim wsparciu i modlitwach – za mnie i za moją rodzinę – mówi.

Z powodu tego wszystkiego, co się dzieje, boję się oddzwaniać i używać mojego adresu mailowego. Dlatego nagrałem to wideo: by dać wam wszystkim znać, że otrzymałem wasze wiadomości. Proszę, nie martwcie się. Tak długo, jak mam Boga w sercu i was w moim życiu, nic mi nie będzie- dodaje najwyraźniej wystraszony lekarz.

Dlaczego nie może odpisywać ani dzwonić? Przestraszył się komentarzy jakie zostawiają internauci, którzy posądzają go o morderstwo i chcą by go skazać?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.