,  

Murray nie podda się karze!

ImageWczoraj osobisty lekarz Michaela Jacksona Conrad Murray miał stanąć przed sądem i miał usłyszeć zarzuty za spowodowanie śmierci króla pop.


Od chwili śmierci Michaela Jacksona było wiadomo, że za śmiercią króla pop stoi jego osobisty lekarz Conrad Murray. To on był przy Michaelu w ostatniej chwili jego życia, to on podał mu Propofol, który był przyczyną zgonu. Musiało minąć wiele miesięcy by w końcu postawić Murray.owi zarzuty.

Adwokat Murraya, Michael Flanagan cały czas przekonywał swojego klienta by ten przyznał sie do nieumyślnego spowodowania śmierci Jacksona. Przed samą rozprawą adwokat wyznał, że jego klient jesyt nieugięty i twierdzi, że nie przyzna się do winy.

Mój klient pojawi się w piątek w sądzie. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie zarzutu o nieumyślne spowodowanie śmierci. Nasza odpowiedź na to oskarżenie będzie brzmiała: niewinny – zapowiada prawnik.

Murray miał się początkowo pojawić na policji a ta miała go przetransportować do sądu. Prokuratura tym czasem cały czas ma dylemat, czy postawienie zarzutu   o nieumyślne spowodowanie śmierci będzie wystarczające. Michael Jackson miał miliony fanów, był osobą taką a nie inną. Fani nie mogą się pogodzić z myślą, że ktoś kto uśmiercił tak wyjątkowego człowieka, może nie dostać odpowiedniej kary do swojego czynu. Prokuratura jednak ma ciągle za mało dowodów na postawienie oskarżenia o zabójstwo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.