,  

Morderca modelki, powiesił się!

ImageRyan Jenkins mąż i morderca modelki Jasmine Fiore, powiesił się.


Ryan Jenkins od tygodnia był poszukiwany za morderstwo swojej żony i modelki Playboya Jasmine Fiore. Jenkins, uczestnik reality show dla milionerów Megan Wants a Millionaire, w nocy z 14 na 15 sierpnia udusił swoją byłą żonę. Później poćwiartował jej zwłoki, które  zapakował do walizki i wyrzucił na śmietnik.

Od kilku dni morderca ukrywał się w Kanadzie. W piątek zameldował się w jednym z moteli. Do motelu przyjechał z przygodną kobietą, która po kilkunastu  minutach odjechała.  Jenkins zapłacił z góry za dwie doby. Gdy nie stawiał się w recepcji by się wymeldować,właściciel motelu  poszedł do pokoju by sprawdzić co się z nim dzieje. Ryan nie reagował na pukanie, więc właściciel wszedł sam do środka, gdzie zastał martwego Jenkinsa przywiązanego do ściennego wieszaka.

Wszystko wskazuje na to, że w samobójstwo nie były zamieszane osoby trzecie. Przedstawiciel amerykańskiej policji wyraził swoje ubolewanie nad tym, że Ryan wymknął się wymiarowi sprawiedliwości: Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że pan Jenkins już nie odpowie za swoją zbrodnię przed sądem.

No cóż, a kto ubolewa nad losem poćwiartowanej modelki?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.