,  

Możliwa jest czwarta autopsja zwłok Michaela Jacksona!

ImageWszystko może jeszcze się zdarzyć, gdy ruszy proces osobistego lekarza Michaela Jacksona, Conrada Murray'a.


Już niedługo odbędzie się proces Conrada Murray'a i zostaną mu postawione zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci Króla pop, Michaela Jacksona.  Z sekcji zwłok jakie zostały przeprowadzone, wiadomo jest, że przyczyną na pewno jest przedawkowanie Propofolu, który podał Murray. Jego obrońca namawia go by ten poddał się każe jeśli ten posłucha się swojego adwokata, rozprawa może ciągnąć sie latami. Adwokat  będzie chciał też udowodnić, że wszystkiemu są winni wszyscy lekarze , którzy leczyli Michaela. Być może doprowadzi to do ekshumacji zwłok i ponownej autopsji.

Obrońca Murray'a będzie się starał by ten nie trafił za kratki.

Adwokat lekarza z pewnością będzie próbował przekonać ławę przysięgłych, że Propofol był jednym z najmniejszych problemów Michaela – mówi emerytowany agent FBI, Ted Gunderson. Istnieje ogromna liczba dowodów, że to Murray i Propofol odpowiadają za śmierć Jacksona, jednak obrońca spróbuje zrzucić winę na resztę lekarzy, którzy leczyli piosenkarza.

Nie ma wątpliwości, że prokurator będzie przeciwko ekshumacji ciała Michaela, ale istnieje spora szansa, że sędzia zleci kolejną, czwartą już autopsję – kontynuuje. Dzięki temu poznamy odpowiedzi na kluczowe pytania.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.