,  

Milionowa odprawa dla Guya

ImageNajgłośniejszy rozwód w show-biznesie i najkrótszy chyba to rozwód Madonny i Guya Ritchie'go


Guy Ritchie nie chciał od swojej żony ani grosza, w zamian za widywanie się z dziećmi. Od początku zależało mu na rodzinie i na tym, aby ratować rozpadające się małżeństwo, postanowił spełnić żądanie żony. Madonna zrozumiała teraz chyba, że popełniła błąd i postanowiła wypłacić mu coś w rodzaju odprawy. eby nikt się jej nie czepiał. Guy więc może zatrzymać willę w Wiltshire, wartą 20 mln funtów. Była żona obiecała także pomóc mu znaleźć i kupić dom w Nowym Jorku, by mógł częściej odwiedzać trójkę dzieci. Zażądała jednak ich wspólnego domu w Londynie.

Na konto Guya wpłynie dodatkowo 12 milionów funtów, które Madonna ma zamiar wypłacić mu w charakterze odszkodowania za poniesione straty.

 Co natchnęło ją do takiego gestu? Madge jest zmęczona ciągłymi doniesieniami o tym, że zostawia Guya bez pieniędzy – wyjaśnia znajomy pary. A to ona zapewniła mu przecież pieniądze do końca życia.

Miała dobre serce czy pomyślała sobie a niech ma, w końcu  teraz zarobiła o krocie więcej. Więc jej budżet nic a nic się nie uszczupli.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.