Miley trenuje sztuki walki

ImageMiley w swojej książce opisała jak się znęcano nad nią w szkole, teraz powiedziała stop.


Poniżana, wyśmiewana, często popłakiwała w kącie, taki miała okres szkolny Miley. Podobno koledzy tak się nad nią znęcali, że bała się o swoje zdrowie a nawet życie. Po takich przeżyciach, Cyrus powiedziała, że nigdy więcej nie da się upokorzyć i zapisała się na sztuki walki.

Gdy nastolatka daje koncert, pilnują jej ochroniarze. Tak samo jest w trakcie spotkań z fanami. Na co dzień próbuje żyć normalnie jak każda nastolatka i wtedy raczej ochrony nie ma. Jednak cały czas się obawia o swoje życie i dlatego powróciła do treningów sztuk walki, a konkretnie do kick-boxingu.

Boi się, że ktoś może próbować ukraść jej torebkę albo samochód – mówi dziennikarzom jej znajomy. Co gorsza, krzywdę może zrobić niezrównoważony wielbiciel, takie rzeczy się przecież zdarzają. Jej sława przewyższyła jakiekolwiek przewidywania i boi się, że zaatakuje ją jakiś psychofan.

No cóż takie życie gwiazdy, w końcu musiała wiedzieć , że jak będzie sławna to różnie to może być. Ale chyba była sławna już jako dziecko, mogła nie zdawać sobie sprawy z zagrożeń i zazdrości kolegów i koleżanek, a może zbyt ubarwia swoje życie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.