,  

Miley to mała dziwka

ImageJamie Foxx jest znany ze swojego dobrego humoru. Obecnie muzyk prowadzi audycję w radiu pod nazwą The Foxxhole, gdzie nabija się ze znanych gwiazd.


W poniedziałkowym wydaniu audycji, bohaterką była Miley Cyrus. Co na jej temat powiedział Foxx?

Miley Cyrus? Kto to w ogóle jest? To jest to dziecko ze śmiesznymi dziąsłami? W takim razie przydałaby jej się jakaś operacja plastyczna, jakiś przeszczep. Ona powinna mieć zakaz uśmiechania się, bo nie dość, że jej biel zębów oślepia, to jeszcze światło fleszy odbija się od tych jej zębów.

Niedawno przechwalała się, że zniszczy zespół Radiohead, bo ją podobno źle potraktowali. Ta mała dziwka chce zrujnować zespół, który dostaje kilka milionów dolarów, tylko za to, że pozwoli komuś przerobić swoją piosenkę? mieszna jest.

 Dziecko dam ci dobrą radę: nagraj seks-video, zacznij brać heroinę, stocz się na dno, jak Britney Spears, zaprzyjaźnij się z Lindsay Lohan i razem bawcie się w lesbijki, złap jakąś bakterię na siedzeniu swojego roweru, ogłoś wszystkim, że masz chorobę weneryczną i stul gębę, bo żadna z ciebie gwiazda. Tego wszystkiego szczerze ci życzę, bo jedynie skandale mogą podtrzymać twoją popularność.

WOW. Po takich słowach u nas pewnie nie jeden pozew trafił by do sądu o znieważenie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.