Miley opuszcza rodzinny dom

 Miley Cyrus kilka lat temu przyrzekła rodzicom, że będzie z nimi mieszkać do 20 roku. Teraz jednak łamie tę zasadę.


Miley Cyrus rocznie zarabia 25 milionów dolarów i akurat jej kieszonkowe od rodziców nie są potrzebne. Piosenkarka postanowiła trochę zainwestować i kupiła sobie dom.

Wywinęłam się z tej umowy – powiedziała Miley dziennikarzom magazynu People. Kupiłam dom, ale jeszcze się nie przeprowadziłam. Na razie jestem na etapie remontu.

Mama Miley się cieszy, będzie miała co robić w tym domu.

Moja mama niezmiernie się cieszy. Dom znajduje się bardzo blisko posiadłości rodziców, więc nie będę miała problemów z odwiedzinami. To będzie cudowne, bo moja mama jest projektantką wnętrz. Zajmie się dostosowaniem willi do mojego gustu. Jeśli twoja mama jest projektantką ciuchów, to zawsze będziesz wyglądać świetnie. Moja mama zajmuje się domami, więc mój będzie doskonały.

Postanowiłam stworzyć swoją oazę spokoju. Wymyśliliśmy masę rzeczy, dzięki którym będzie można się tam odprężyć. Mam bardzo niskie sofy i masę ogromnych poduszek na podłodze. Wszystkie pomieszczenia będą bardzo pogodne. Moją religią jest miłość, więc drzwi mojego domu są zawsze otwarte dla każdego, kto chce wejść.

Dla złodziei i psychofanów też: To zabrzmiało jak zaproszenie!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.