, ,  

Miley ma dwóch chłopaków!

ImageMiley Cyrus nie ma czasu na nudę. Jak nie praca to czas zajmują jej chłopaki.

Od kilku miesięcy wiemy, że Miley spotyka się z Justinem Gastonem, dzięki któremu zbliżyła się do Boga. Lecz teraz coś się zmieniło, na horyzoncie nastoaltki pojawił się nowy chłopak, gwiazda brytyjskiego kina Gregg Sulkin.

Miley jest nim zachwycona i myśli, że jest niesamowity. Chciałaby mieć dwóch chłopaków na raz, ale myśli, że może to się któremuś z nich nie spodobać. Są jeszcze tacy młodzi i nieodpowiedzialni – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia aktorki dodając, że Miley zastanawia się nad porzuceniem 20-letniego Gastona dla młodszego, bo niespełna 16-letniego Gregga, który jest nazywany brytyjskim Zakiem Efronem.

Zrobiła już pierwszy krok i liczy, że on również się nią zainteresuje. Bardzo jej się podoba i jest nim wręcz zafascynowana. Związku z Justinem nigdy nie traktowała poważnie, uważała go bardziej za przyjaciela. To Gregg sprawił, że jej serce zaczęło bić mocniej – donosi informator.

Już niedługo Gregg chce przeprowadzić się za ocean. Chce robić tam karierę.

Ma zagrać główną rolę w brytyjskiej wersji High School Musical. To będzie wielki hit. Po obu stronach Atlantyku, dyrektorzy i producenci filmowi ustawiają się już w kolejce, aby zatrudnić go do swoich programów telewizyjnych i filmów. Będzie wielką gwiazdą! – donosi źródło.

W nim zakochała się Miley.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Miley ma dwóch chłopaków!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.